Ovulační test - 5ks

Home > Ostatní > Ovulační test - 5ks

Ovulační test - 5ks


Ostatní
Druh Cena Množství

momentálně nedostupný
83 Kč

Datum exp. 09.12.2023
skladem
58 Kč
Další informace k produktu Ovulační test - 5ks
Podrobný popis
Ovulační test - 5ks

Ovulační test slouží pro rychlé a přesné zjištění Vašich plodných dnů. Funguje na principu detekování nárůstu Luteinizačního hormonu v moči, jehož hladina se během ovulace zvyšuje. K jeho navýšení dochází přibližně 24-36 hodin před ovulací. Vajíčko může být oplodněno v intervalu do 24 hodin po ovulaci.

Použití:

Nejdříve je potřeba určit, který den cyklu začít testovat. Spočítejte počet dní počínaje prvním dnem menstruačního krvácení do prvního dne menstruačního krvácení vašeho dalšího cyklu. Poté odečtěte 16 dní od délky Vašeho cyklu (viz. následující tabulka). Jestliže je délka Vašeho cyklu každý měsíc odlišná, vycházejte z průměrného počtu dnů za poslední 3 měsíce.

Délka cyklu Den cyklu pro začátek testování
21 dní 5.den
22 dní 6.den
23 dní 7.den
24 dní 8.den
25 dní 9.den
26 dní 10.den
27 dní 11.den
28 dní 12.den
29 dní 13.den
30 dní 14.den
31 dní 15.den
32 dní 16.den
33 dní 17.den
34 dní 18.den
35 dní 19.den
36 dní 20.den
37 dní 21.den
38 dní 22.den
39 dní 23.den
40 dní 24.den

Vzorek moči je vhodné odebírat každý den ve stejný čas. Ženám, které mají pravidelný menstruační cyklus obvykle stačí provádět testování po dobu pěti dnů. Nedoporučuje se odebírat první ranní vzorek moči, jelikož je luteinizační hormon v těle brzy ráno syntetizován a jeho hladina se později během dne liší. Doporučený čas odběru vzorku je tedy mezi 10. – 20. hodinou. Testování by mělo proběhnout ihned po odběru vzorku moči.

Postup při testování:

  • Připravte si časovač umožňující odečet sekund a čistou nádobku na moč.
  • Odeberte vzorek moči do čisté a suché nádobky.
  • Vyjměte z neporušeného obalu testovací proužek za barevně označenou část a co nejdříve ho použijte k otestování vzorku moči.
  • Testovací proužek držte v místě označení pro uchopení. Šipky zobrazené na testovacím proužku směřují dolů ke vzorku moči. Ponořte pouze absorpční konec testovacího proužku do moči na 10-15 vteřin. Dbejte, aby hladina moči nepřesáhla úroveň MAX.
  • Vyjměte testovací proužek ze vzorku moči a položte jej na suchý čistý rovný a nenasákavý povrch.
  • Vyčkejte 10-20 minut, dokud se neobjeví růžové proužky a následně přečtěte výsledky v oblasti výsledků testu. Výsledky nečtěte po více než 20 minutách.

Interpretace výsledků:

K vyhodnocení výsledků testu je nutné porovnat intenzitu barvy testovacího pásma (T) s kontrolním pásmem (C).

Pozitivní výsledek:

Pokud se v testovacím pásmu (T) objeví růžový proužek se stejnou nebo tmavší barvou než v kontrolním pásmu (C) výsledek testu je pozitivní a dochází k nárůstu LH. K ovulaci pravděpodobně dojde během 24-48 hodin.

Negativní výsledek:

Pokud se v testovacím pásmu (T) neobjeví žádný proužek nebo proužek světlejší barvy než v pásmu kontrolním (C) je výsledek testu negativní a nenastal žádný nárůst LH.

Neplatný výsledek:

Pokud se po 10 minutách na testu neobjeví žádné proužky nebo se objeví proužek pouze v testovacím pásmu (T) a v kontrolním pásmu (C) ne. Výsledek je neplatný a test by se měl opakovat s novým ovulačním testem.

Upozornění:

Test je určen pro vnější použití. Neužívejte vnitřně! Test je určen pouze k jednorázovému použití. Nepoužívejte ho vícekrát. Test je určen pro domácí použití. Test po použití zlikvidujte s běžným domovním odpadem. Test může být skladován při teplotě 2-30 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Omezení:

Tento test neslouží ke stanovení plodnosti. Tento test není určen k použití jako antikoncepční prostředek. Stejně jako u všech diagnostických testů definitivní klinická diagnóza nemůže být založena na výsledku jednoho testu, ale měla by být provedena pouze lékařem po vyhodnocení všech potřebných klinických a laboratorních testů.

Obsah balení:

Pět sáčků obsahujících testovací proužky a vysoušecí prostředek. Sáček s vysoušecím prostředkem slouží pouze ke skladování ovulačního testu a nepoužívá se při samotném testování.

Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 80 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 21 %
Adresa výrobce:
Runbio Biotech Co. Ltd.,Rongsheng Technological zone Univ. Road, Shantou City 515063 Guangdong, PRC
Uvádí na trh:
Cosmix s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.
Měrná cena
Ovulační test - 5ks 8300 Kč / 100 ks
Alternativní zboží
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi k výrobku Abfarmis - Ovulační test - 5ks

Ke zboží Ovulační test - 5ks nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

0 kusů 0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.euPoužité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos