Herbal World

Můj příběh začal docela obyčejně… Vydal jsem se na cesty. Za poznáním nového světa, za přírodou, za odpočinkem a možná tak trochu utéct z ruchu velkoměsta. Malajsie, dlouhé písčité pláže a zelené hory. ...
Můj příběh začal docela obyčejně…

Vydal jsem se na cesty. Za poznáním nového světa, za přírodou, za odpočinkem a možná tak trochu utéct z ruchu velkoměsta. Malajsie, dlouhé písčité pláže a zelené hory. Indonésie a hlavně Bali, další perly na mé cestě za poznáním.

Následovaly Vietnam, Thajsko a Kambodža, kde jsem se nechal unést krásou přírody. Nehledal jsem zábavu, ale klid u domorodých kmenů místního venkova a táhla mne touha po cestě, kde mohu překonat své vlastní hranice. Jak prosté, ale pro kluka z města tak tajuplné a exotické. A tak se můj sen naplnil…

Má cesta plná zážitků a setkání však náhle změnila směr. Snad to bylo změnou klimatu, vlastně nevím, ale objevily se zdravotní komplikace. Na cestu zpátky domů bylo brzy a já usínal s myšlenkou, že se hned následující den obrátím s prosbou o radu k místním. Volba byla správná a snad to bylo i vnímáním toho, že veškerá jejich pomoc má prapůvod v přírodě, mé problémy zmizely jako ranní opar nad místními rýžovými poli.

Cítil jsem se skvěle a to mě přesvědčilo se začít zajímat o jejich tradice, čím léčí své neduhy, jaké mají výsledky. Rostliny, keře, stromy a jejich plody, které jsem díky této zkušenosti objevil, a k tomu původní způsob, jak se sklízí, jak se suší… To vše vzbudilo můj neutuchající zájem a přimělo mě k myšlence dát možnost vyzkoušet místní produkty i lidem u nás doma.

Příprava byla dlouhá, uteklo mnoho let. Cesta nebyla snadná, často velmi trnitá, ale úspěšná. Spojil jsem se s místními a přesvědčil je, aby část rýžových polí nahradili rostlinami a keři vhodnými ke zpracování pro potravinové doplňky.

Oslovil jsem špičkové odborníky, kteří následně za přísných hygienických podmínek plodiny zpracovávají tak, aby v pořádku doputovaly až k vám. Potravinové doplňky, které pod vlastní značkou HERBALworld v celé Evropské unii nabízím, splňují normy EU, neobsahují barviva ani chemické přísady.

Ta cesta do neznáma byl tenkrát zřejmě osud, a vše se událo z důvodu, aby mě to v životě posunulo dál.

Třeba na cestu pomoci druhým… Máte možnost posoudit sami…buďte zdrávi!

Adresa výrobce: HERBAL WORLD, s.r.o. Ovocný trh 579/6, Praha 1, 110 00

Uvádí na trh: HERBAL WORLD, s.r.o. Ovocný trh 579/6, Praha 1, 110 00

Celý popis

od 417,80 Kč do 561,20 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Herbal World

0 kusů 0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.euPoužité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos