Isostar

ISOSTAR, předchůdce sportovní výživy: 
Isostar vznikl ve Švýcarsku v roce 1977 s prvním nápojem pro cvičení speciálně navržen tak, aby splňovaly nutriční potřeby sportovců. Od začátku se Isostar denně zapojil s cílem být ...

ISOSTAR, předchůdce sportovní výživy: 
Isostar vznikl ve Švýcarsku v roce 1977 s prvním nápojem pro cvičení speciálně navržen tak, aby splňovaly nutriční potřeby sportovců.

Od začátku se Isostar denně zapojil s cílem být vždy blíže ke sportovcům, bez ohledu na jejich úroveň a dávat jim ta nejlepší nutriční řešení, které jim pomohou vyniknout a splní jejich sportovní cíle.

K tomu se Isostar obklopuje odborníky na výživu, sportovními trenéry, špičkovými sportovci, kteří pracují na optimalizaci existujících řad a aktivně se podílejí na vývoji nových produktů.

To také tvoří zájmovou skupinu sportovců z různých oborů (sportovní chůze, maraton, triatlon, trať na cyklistika, atd.), aby se společně s Isostarem účastnili pravidelné diskuse o svých požadavcích na sportovní výživu, které jsou specifické pro jejich sport.

Zkušenosti.

Podporovaná zkušenostmi téměř 35 let ve sportovní výživě, Isostar pokračuje ve svém úsilí v této oblasti a je uznáván jako evropský vůdce trhu. Silná poptávka ze strany sportovců, která podporuje distribuci produktů Isostar ve většině evropských zemí, číní značku v současné době stále rychle rostoucí.

ISOSTAR jako vědecké znalosti pro sportovci:
Isostar neustále zlepšuje složení svých produktů, s cílem neustále přizpůsobuje svou nabídku na výživu v očekávání všech sportovců a sportovkyň. Naším cílem je poskytnout optimální pokrytí všech potřeb sportovců před, během a po cvičení. K tomu, Isostar zahrnuje všechny potřeby, jako je energie, hydratace, zotavení, síla, atd. prostřednictvím pestrého sortimentu (tekutiny, tyčinky, prášky, tablety, atd.). Díky spolupráci se specializovanými sportovními odborníky, náš výzkum a vývojové týmy pokračují ve svém úsilí, aby přivedli specifické a inovativní produkty na trhu, kde klinické testy prokázaly vliv na sportovní výkon.

Požadavek.

Stejně jako sportovní cíl vyžaduje každodenní práci, a neustále překonávání sama sebe, také Isostar reaguje na nové cíle: každodenní vytváření, vyvíjení a testování produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, ve kterém jsou použity a jsou vhodné pro zdravou sportovní praxi. Isostar chce také podporovat sportovce prostřednictvím vhodného vzdělání, spojovat produkty s poradenství s cílem podpořit sportovce a sportokyně v jejich výkonu.

Adresa výrobce: Isostar s.r.o., Flájská 3320/7 100 00 Praha 10

Uvádí na trh: Isostar s.r.o., Flájská 3320/7 100 00 Praha 10

Celý popis

od 30.4 Kč do 1154.4 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Isostar

0 kusů 0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.euPoužité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos